Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 7

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Jameis Winston (New Orleans Saints; 39%, @ SEA, vs TB, vs ATL)

Winston rozegrał bardzo dobre spotkanie tydzień temu, a ostatnio miał bye week. Teraz wraca do gry, by zmierzyć się z przeciętną defensywą Seahawks. Nie jest najbezpieczniejszą opcją, ale w niedalekiej przyszłości do drużyny powróci skrzydłowy Michael Thomas, co uczyni z Winstona więcej niż gracza na jeden tydzień.

 

RB D’Ernest Johnson / RB Demetric Felton (Cleveland Browns; 5%/9%, vs DEN, vs PIT, @ CIN)

Przez Cleveland przeszła ostatnio fala kontuzji, a najbardziej dotkniętą grupą zawodników są biegacze. Kontuzja łydki wykluczyła Nicka Chubba z niedzielnego spotkania przeciwko Cardinals. Więcej gry wziął na siebie Kareem Hunt, ale w trakcie meczu również kontuzjował łydkę, i nie zagra przez kilka tygodni. Chubb jest bliski powrotu do gry, ale ponieważ Cleveland gra już w czwartek, ani Chubb ani Hunt nie będą dostępni przeciwko Broncos. Faworytem do przejęcia roli RB1 w Cleveland w czwartkowym spotkaniu jest D’Ernest Johnson, ale warto również pamiętać o Feltonie jako nieco zapomnianej opcji, z której Browns mogą chcieć skorzystać.

 

RB Mark Ingram (Houston Texans; 32%, @ ARI, vs LAR, @ MIA)

Ingram umocnił w ostatnich dwóch tygodniach swoją pozycję pierwszego biegacza Texans. W najbliższą niedzielę zagra przeciwko niepokonanym Cardinals, którzy są raczej przeciętną drużyną pod względem powstrzymywania biegaczy.

 

TE Ricky Seals-Jones (Washington Football Team; 30%, @ GB, @ DEN, BYE)

Po kontuzji Logana Thomasa, Seals-Jones przejął jego rolę w drużynie, i bardzo dobrze się w niej odnalazł. Jest na boisku w prawie wszystkich akcjach Waszyngtonu, dzięki czemu zawsze ma szanse na otrzymanie podania. Jest bardzo solidną opcją do czasu powrotu Logana Thomasa na boiska NFL.

 

DEF New Orleans Saints (42%, @ SEA, vs TB, vs ATL)

Defensywa Saints notuje sporą liczbę przechwytów w tym sezonie, a w najbliższym spotkaniu zmierzy się ze Seattle pozbawionym podstawowych rozgrywającego i biegacza.

 

IDP Harold Landry (Tennessee Titans; 9%, vs KC, @ IND, @ LAR)

Landry rozgrywa świetny sezon, zarówno pod względem tackles, jak i sacków. W tym tygodniu czeka go pojedynek z Chiefs, których ofensywa wygląda mniej imponująco niż zdążyła nas przyzwyczaić w ostatnich latach.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d