Skip to content

NFL Playoff Challenge #4

Za nami Super Bowl, a to oznacza, że zakończyło się również NFL Playoff Challenge. W przypadku ligi NFL Polska niespodzianki nie było, na tronie The Fundamentals!

W poprzednim tekście na temat naszej zabawy pisaliśmy, że przed ostatnią kolejką mamy faworyta, któremu tylko jakiś kataklizm mógłby zabrać zwycięstwo. Owy kataklizm się nie wydarzył, a zwycięzcą został zespół The Fundamentals, stawiający od samego początku na zawodników Chiefs i 49ers. Ta ekipa była jedyną grającą w ten sposób, w związku z czym zdeklasowała rywali zdobywając aż 1091 punktów, co jest wynikiem o grubo ponad 200 punktów większym, niż zdobywca drugiego miejsca, Vikings Varsav. Podium uzupełnia drużyna użytkownika Cantona10, który do samego końca walczył o ostatnie miejsce “na pudle” z kilkoma innymi drużynami.

Zwycięzca dostał do wyboru jeden z dwóch symbolicznych upominków – grę Madden 20 lub dowolny gadżet futbolowy (pula 300 zł). Ostatecznie padło na bluzę Pittsburgh Steelers, bowiem sam zainteresowany jest wielkim fanem właśnie tego zespołu. A Maddena… już ma. 😉

Upominku gratulujemy szczególnie ze względu na to, że już rok temu zespół The Fundamentals był bardzo bliski zwycięstwa, jednak ostatecznie po ostatniej kolejce powędrował on w ręce kogoś innego (poniżej zwycięzca pierwszej edycji).

Tym razem się udało, a reszcie uczestników mówimy: wróćcie do nas za rok! Może to wy będziecie na tronie Playoff Challenge!

Na koniec jeszcze jedno, w tym roku w zabawie uczestniczyło 61 zawodników. Dziękujemy za zaufanie!

Końcowa klasyfikacja:

1. The Fundamentals – 1091

2. Vikings Varsav – 850

3. Cantona10 – 785

4. bart3k – 770

4. Kielce Vikings – 770

6. matimce13 – 741

7. zdzichu26 – 730

8. Twoi Ludzie Jemioły – 694

9. Colgate2 – 689

10. 900kingsaints – 662

Autor: Jakub Kazula

Leave a Reply

%d