Skip to content

Zakupy FF z NFLPOLSKA #14

Tradycyjnie, jak co tydzień, publikujemy tekst z cyklu zakupy z NFL Polska.  Zestawienie waiver wire przygotował Adrian Glejzer!

QUARTERBACKS

Jalen Hurts (18%; @ ARI, @ DAL, vs WAS)

Hurts świetnie spisał się w swoim debiucie, przede wszystkim zdobywając ponad 100 jardów dołem przeciwko świetnej defensywie Saints. To właśnie jego potencjał biegowy czyni z niego najlepszą wolną opcję na QB – jest gwarancją pewnych punktów, a to co dołoży górą to premia.

Philip Rivers (41%; vs HOU, @ PIT, vs JAX)

Rivers miał przynajmniej 17 punktów w ostatnich 5 spotkaniach, i rzadko zawodził w tym sezonie. W najbliższy weekend czeka go jeden z łatwiejszych możliwych przeciwników – defensywa Texans.

 

RUNNING BACKS

DeAndre Washington (23%; vs NE, @ LV, @ BUF)

Na ten moment Washington jest jedynym zdrowym biegaczem w Dolphins, i jeśli do niedzieli się to nie zmieni, dostanie całą pracę dołem drużyny. Przeciwnikiem będą Patriots, którzy kojarzą się ze świetną defensywą, ale w ostatnim meczu pozwolili Camowi Akersowi na aż 171 jardów dołem.

Jeff Wilson (19%; @ DAL, @ ARI, vs SEA)

Raheem Mostert znowu doznał kontuzji i nie wiadomo czy zagra w niedzielę. Jeśli nie będzie zdrowy, Jeff Wilson powinien przejąć jego rolę w akcjach dołem, szczególnie w redzone. Przeciwnikiem jest bardzo słaba przeciwko biegaczom defensywa Dallas, więc ktokolwiek będzie pierwszą opcją na pozycji RB w 49ers, stanie przed szansą na swój występ sezonu.

 

WIDE RECEIVERS

Nelson Agholor (36%; vs LAC, vs MIA, @ DEN)

Agholor nie jest bezpieczną opcją, ale ma więcej spotkań dobrych niż złych i jest często targetowany. Najbliższy przeciwnik to Chargers już w czwartek – kolejna szansa na skończenie meczu z przyłożeniem.

Tim Patrick (28%; vs BUF, @ LAC, vs LV)

Patrick jest jednym z odkryć tego sezonu, bardzo regularnym skrzydłowym. W tym tygodniu czeka go ciężki pojedynek z Bills, ale tym co pokazał w tym sezonie udowodnił, że nie ma dla niego ciężkich pojedynków – co najwyżej słabi rozgrywający.

 

TIGHT ENDS

Cole Kmet (6%; @ MIN, @ JAX, vs GB)

Debiutanci na pozycji TE rzadko się sprawdzają, ale Kmet od dwóch tygodni jest ważnym elementem ofensywy. Bears lubią korzystać z TE, a dwóch najbliższych przeciwników jest z kategorii tych łatwiejszych.

 

DST

Tennessee (38%; vs DET, @ GB, @ HOU)

Solidna defensywa, która za przeciwnika będzie miała Detroit pozbawione Matthew Stafforda.

Autor: Adrian Glejzer

Źródło zdjęcia: nfl. com

Leave a Reply

%d bloggers like this: