Skip to content

Starcie o brąz, najważniejszym punktem ostatniego dnia z futbolem w 2021 roku we Wrocławiu

Już dzisiaj drużyna juniorów Panthers Wrocław podejmie na murawie Stadionu Olimpijskiego ekipę Kraków Kings. To ostatni mecz tych ekip w tym sezonie, a jego stawką będzie brązowy medal mistrzostw Polski juniorów. Kilka godzin wcześniej, pokazowe spotkanie rozegrają też najmłodsi zawodnicy z Wrocławia – Panthers Minis, którzy towarzysko zmierzą się z maluchami z Metropolitans Bydgoszcz.

Mecz juniorów rozpocznie się o punktualnie 15:00 i będzie dobrą okazją do mocnego zakończenia sezonu, bowiem w zaciętym półfinale, który zakończył się dogrywką, juniorzy Panthers Wrocław minimalnie ulegli drużynie Angels Toruń 12:14. Ta przegrana nie ostudziła jednak ich zapału – sztab i zawodnicy zapowiadają, że w sobotę dadzą z siebie wszystko, by sięgnąć po brązowy medal PFLJ. Mecz zapowiada się więc widowiskowo – tym bardziej, że juniorzy, którzy w weekend wybiegną na boisko, w niedalekiej przyszłości będą stanowić o sile pierwszej drużyny – niektórzy z nich towarzyszą już starszym kolegom w treningach.

Na stadionie nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Wcześniej, o 12:00, swoje pokazowe spotkanie na dużym obiekcie rozegrają także gracze Panthers Minis. To najmłodsza sekcja futbolowa – występują w niej zawodnicy w wieku od 6 do 12 lat. Organizatorzy to towarzyskie spotkanie z zespołem Metropolitans z Bydgoszczy polecają w szczególności rodzicom i dzieciom, które aktualnie szukają swojego miejsca w świecie sportu.

Przedstawiciele klubu zachęcają do wsparcia obu drużyn głośnym dopingiem w weekend – tym bardziej, że na wrocławskim stadionie w roli kibiców pojawią się również zawodnicy seniorskiej sekcji Panthers Wrocław, którzy mają za sobą udany sezon w European League of Football.

Bilety na sobotnie mecze Panthers Wrocław można kupić w kasach Stadionu Olimpijskiego w dniu meczu w cenie 10 zł.  Dzieci poniżej 6. roku życia na mecz wchodzą za darmo. Serdecznie zapraszamy!

Natomiast już w niedzielę czeka nas finał rozgrywek juniorskich, zapowiedź wydarzenia tutaj.

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: