Skip to content

NFL Playoffs Conference Championship – raport kontuzji

Dzisiaj w nocy poznamy uczestników tegorocznego Super Bowl. Występy których zawodników są zagrożone przez kontuzje? Zapraszamy do lektury.

Na wstępie przypominamy o naszej zapowiedzi weekendu, w składzie Karol Potaś, Maciej Zając i Hubert Gawroński. 

A teraz przechodzimy do części właściwej:

***

San Francisco 49ers @ Philadelphia Eagles

49ers: QB Jimmy Garoppolo nie będzie mógł zagrać przeciwko Eagles z powodu kontuzji stopy. RB Elijah Mitchell (pachwina) nie trenował, a CB Ambry Thomas (kostka) trenował lekko – obaj powinni być zdolni do gry. Kontuzja łydki RB Christiana McCaffreya nie jest poważna, nie przeszkadzała mu w ostatnich treningach i nie powinna mieć wpływu na jego grę.

Eagles: RT Lane Johnson (pachwina), CB Avonte Maddox (palec u stopy) i LB T.J. Edwards (kostka) trenowali lekko, ale na pewno zagrają przeciwko 49ers.

 

Cincinnati Bengals @ Kansas City Chiefs

Bengals: G Alex Cappa (kostka) i OT Jonah Williams (kolano) nie zagrają przeciwko Chiefs. TE Hayden Hurst ma kontuzję łydki, ale nie powinna ona przeszkodzić w grze.

Chiefs: WR Justin Watson (choroba) nie trenował, WR Mecole Hardman (miednica) trenował lekko, a TE Travis Kelce (plecy) trenował w pełni. Występ Kelce jest pewny, szanse skrzydłowych są niewielkie. Nie ma wątpliwości co do QB Patricka Mahomesa i jego kontuzjowanej kostki – rozgrywający będzie grał.

 

Autor: Adrian Glejzer

Źródło informacji: nfl.com, footballdb.com, espn.com, cbssports.com

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Categories

Wpisy

Tags

,

Leave a Reply

%d bloggers like this: