Skip to content

NFL Raport 2020 #2

Kontynuujemy odliczanie do startu najlepszej futbolowej ligi świata. Co się działo za wielką wodą w ostatnich godzinach? Zapraszamy na raport!

DT Cam Heyward na dłużej w Pittsburgh Steelers. Zawodnik przedłużył kontrakt o cztery lata na mocy którego w ciągu czterech lat zarobi 65.5 miliona dolarów. W sumie ma kontrakt na 5 lat i 75,1 miliona dolarów. Heyward stał się najlepiej opłacanym defensywnym graczem w wieku powyżej 30 lat w historii NFL, biorąc pod uwagę średnią na rok.

Atlanta Falcons zaprezentowała nowe jersey na sezon 2020.

Trey Burton nabawił się kontuzji łydki na obozie treningowym Indianapolis Colts. Zawodnik nie wystąpi w pierwszych spotkaniach. Obecnie został przesunięty na listę IR.

RB Adrian Peterson oficjalnie zaprezentowany przez social media Detroit Lions.

Ciekawych wieści z rynku biegaczy ciąg dalszy. Jeszcze chwilę temu Lamar Miller był w New England Patriots. A gdy tylko ci mu podziękowali pojawił się na treningu u rywali z dywizji Buffalo Bills.

Natomiast Jags badają opcję zastąpienia Leonarda Fournette’a. Próbowali z Freemanem, jednak do podpisania umowy nie doszło. Możemy być pewni, że to nieostatnie potencjalnie nowe nazwisko w Jacksonville.

Arizona Cardinals zgłasza gotowość przed nowym rozdaniem NFL.

Ryan (Fitzmagic) Fitzpatrick poprowadzi Miami Dolphins w pierwszym spotkaniu na pozycji startującego rozgrywającego.

A oficjalnie starterem Cincinnati Bengals będzie rookie QB Joe Burrow.

Wieści o debiutantach ciąg dalszy, tym razem z obozu Indianapolis Colts. Rodrigo Blankenship pokonał w wewnętrznej rywalizacji w zespole Chase’a McLaughlina i będzie podstawowym kickerem przeciwko Jacksonville Jaguars.

Autor: Jakub Ciurkot/Karol Potaś

Grafika: facebook Pittsburgh Steelers

Leave a Reply

%d