Skip to content

NFL Raport 2020 #9

Zapraszamy na kolejny NFL Raport. W dzisiejszym wydaniu m.in.: informacja o Mike Panasiuku, który ponownie zameldował się w NFL, wymiany czy nowy przypadek Covid-19 wśród zawodników.

-trade na linii New York Jets-San Francisco 49ers. LB Jordan Willis  oraz 7 runda draftu 2021 wędruje do 49ers, natomiast Jets inkasują 6 rundę draftu 2022.

– wymiana pomiędzy Minnesotą Vikings i Baltimore Ravens. DE Yannick Ngakoue melduje się w  Baltimore!

– COVID – 19 w Las Vegas Raiders. HC Jon Gruden wysłał do domów pięciu podstawowych ofensywnych liniowych po tym jak wykryto wirusa u -RT Trent’a Brown’a.

-Buffalo Bills zwolnili weterana G Quinton’a Spain’a. Był gracz Bills rozegrał wszystkie 16 spotkań w zeszłym sezonie.

  • Carolina Panthers umieściła na liście rezerwowej/COVID-19 swojego kickera Joey’a Slye’a oraz OL Trent’a Scott’a z powodu pozytywnego wyniku lub bliskiego kontaktu z osobą zarażoną.

-ostatnie oficjalne badania na COVID w lidze (11-17 października) potwierdziły 8 pozytywnych wyników wśród zawodników oraz 11 w personelu. Łącznie przeprowadzono 38,880 testów.

-WR John Ross z Cincinnati Bengals poprosił o wymianę. Jest rozczarowany brakiem gry. W obecnym sezonie zawodnik był aktywny w trzech spotkaniach i złapał zaledwie dwie piłki na 17 jardów.

-TE David Njoku z Cleveland Brown odrzuca prośbę wymiany.

Autor: Jakub Ciurkot

Grafika: screen panthers .com

Leave a Reply

%d bloggers like this: