Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 11

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Jimmy Garoppolo (San Francisco 49ers; 25%; @ JAX, vs MIN, @ SEA)

Garoppolo przetrwał ciężkie chwile w trakcie tego sezonu, kiedy wydawało się, że może stracić pozycję startera na rzecz Treya Lance’a. Teraz wydaje się pewną pierwszą opcją zespołu, i solidną opcją w fantasy. Szczególnie w pojedynku z Jaguars, którzy nadal nie znaleźli sposobu na wygrywanie.

 

RB Jeff Wilson (San Francisco 49ers; 20%; @ JAX, vs MIN, @ SEA)

WIlson powoli wraca do gry po ciężkiej kontuzji kolana. W poniedziałek dostał kilka posiadań piłki od czasu kontuzji. Elijah Mitchell doznał kontuzji palca w tym meczu, a to może oznaczać, że nie zagra w najbliższym spotkaniu. Oznaczałoby to powrót Wilsona do roli RB1 drużyny, którą zdarzało mu się pełnić w zeszłym sezonie, i w któej bardzo go lubi trener Shanahan.

 

WR Marcus Johnson (Tennessee Titans; 1%; vs HOU, @ NE, BYE)

Johnson dostał szansę po tym, jak Julio Jones wylądował na IR. Skorzystał z niej w najlepszy możliwy sposób, zdobywając 100 jardów przeciwko Saints i z miejsca wchodząc w buty drugiego skrzydłowego drużyny. Najbliższy przeciwnik – Houston – powinien pozwolić mu na umocnienie pozycji.

 

TE Dan Arnold (Jacksonville Jaguars; 27%; vs SF, vs ATL, @ LAR)

Arnold jest po cichu jednym z najbardziej regularnych zawodników na swojej pozycji. W każdym z ostatnich trzech spotkań zanotował przynajmniej 60 jardów, a w ostatnich pięciu spotkaniach – przynajmniej pięć targetów. Nie udało mu się jeszcze zdobyć przyłożenia w tym sezonie, co jest zaskakujące jak na tight enda – można się więc spodziewać zmiany pod tym względem w najbliższych tygodniach.

 

DEF Carolina Panthers (31%; vs WAS, @ MIA, BYE)

Panthers wygrywają mecze głównie dzięki swojej defensywie. W najbliższych dwóch tygodniach zmierzą się z dwoma przeciwnikami, których ofensywy mają problemy ze zdobywaniem punktów.

 

IDP Jessie Bates (Cincinnati Bengals; 25%; @ LV, vs PIT, vs LAC)

Bates jest bardzo dobrym safety, który notuje spore liczby tackles. Dodatkowo dysponuje potencjałem na złapanie interception, dobrze się pozycjonując z tyłu defensywy.

 

Autor: Adrian Glejzer

 

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: