Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 15

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Ben Roethlisberger (Pittsburgh Steelers; 22%; vs TEN, @ KC, vs CLE)

Roethlisberger najpewniej zakończy karierę po tym sezonie, a patrząc na jego grę w 2021, być może powinien podjąć tę decyzję rok wcześniej. Nie zmienia to faktu, że jest otoczony utalentowanymi zawodnikami zdolnymi zdobywać jardy i przyłożenia po złapaniu piłki od Bena. Pozwoliło to rozgrywającemu na kilka udanych występów pod względem fantasy w ostatnich tygodniach. Jeżeli ktoś jest zdesperowany i potrzebuje startera w tym tygodniu, Big Ben wygląda na niezłą opcję grając przeciwko defensywie Titans.

 

RB Rashaad Penny (Seattle Seahawks; 23%; @ LAR, vs CHI, vs DET)

Penny jest zdecydowanie najciekawszym zawodnikiem tego waivers. Jako pierwszy biegacz Seattle w niedzielnym meczu rozegrał rewelacyjne spotkanie, w szesnastu posiadaniach piłki dołem zdobywając 137 jardów i dwa przyłożenia. Nie powtórzy już tych liczb w tym sezonie, ale jest jedyną pierwszym biegaczem zespołu szeroko dostępnym na waivers.

 

WR Josh Reynolds (Detroit Lions; 8%; vs ARI, @ ATL, @ SEA)

Reynolds dołączył do Lions miesiąc temu, i szybko ugruntował sobie pozycję w ofensywie zespołu. Jest często targetowany przez Jareda Goffa, szczególnie długimi podaniami. Ma sporą szansę by stać się pierwszą opcją w grze podaniowej zespołu w końcówce sezonu.

 

TE James O’Shaughnessy (Jacksonville Jaguars; 1%; vs HOU, @ NYJ, @ NE)

Po kontuzji Dana Arnolda, O’Shaughnessy przejął jego rolę w ofensywie. Liczby zdobywanych przez niego jardów nie są imponujące, ale w ostatnich trzech spotkaniach dostawał minimum pięć targetów. Najbliższe dwa tygodnie to pojedynki z Texans i Jets, a więc świetna okazja dla Jamesa, by przełamać przyłożeniową posuchę.

 

DEF Philadelphia Eagles (20%; vs WAS, vs NYG, @ WAS)

Philadelphia rozegrała kilka dobrych defensywnie spotkań przed bye weekiem. Teraz wraca, a w najbliższych tygodniach zmierzy się z rywalami ze swojej dywizji, których ofensywy pozostawiają wiele do życzenia – z Giants i dwa razy z Waszyngtonem.

 

IDP Robert Quinn (Chicago Bears; 10%; vs MIN, @ SEA, vs NYG)

Quinn rozgrywa sezon, który powinien dać mu miejsce w składzie All-Pro na jego koniec. Ma już 14 sacków, i przynajmniej jeden w każdym z ostatnich pięciu spotkań. Jest siódmym najlepiej punktującym defensorem tego sezonu, i powinien być w składach w każdej lidze używającej indywidualnych defensorów, a nie w co dziesiątej, jak w tym momencie.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: