Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 17

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Jimmy Garoppolo (San Francisco 49ers; 38%; vs HOU, @ LAR)

Jimmy G gra bardzo regularnie, zdobywając między 11 a 21 punktów w każdym z ostatnich ośmiu tygodni. W najbliższym spotkaniu zmierzy się z defensywą Houston, która mimo poprawy w ostatnich tygodniach, nadal znajduje się wśród słabszych defensyw ligi.

 

RB Dare Ogunbowale (Jacksonville Jaguars; 2%; @ NE, vs IND)

James Robinson doznał kontuzji w spotkaniu przeciwko Jets, na liście Injured Reserve dołączając do Carlosa Hyde’a. W takiej sytuacji resztę zadań dla biegaczy Jaguars przejął w niedzielę Ogunbowale, i wywiązał się z niej solidnie. W najbliższą niedzielę Jacksonville gra w Bostonie przeciwko Patriots, co nie będzie łatwym spotkaniem. Dla Ogunbowale najważniejszym będzie to, że dostanie piłkę kilkanaście razy, a to powinno wystarczyć do solidnego spotkania w jego wykonaniu.

 

WR Kadarius Toney (New York Giants; 22%; @ CHI, vs WAS)

Toney w ostatni weekend powrócił do gry po kontuzji. Nie zaimponował statystykami, ale wcześniej w sezonie pokazał olbrzymi potencjał jako debiutant. Warto zaryzykować z wzięciem go na ostatnie dwa tygodnie sezonu, w których zmierzy się z defensywami Chicago i Waszyngtonu.

 

TE Gerald Everett (Seattle Seahawks; 43%; vs DET, @ ARI)

Everett stał się jednym z ulubionych celów podań Russella Wilsona po tym jak rozgrywający wrócił do gry po kontuzji. Zaliczył jedno bardzo złe spotkanie przeciwko 49ers (7 jardów i 2 fumble), ale poza tym od dwóch miesięcy punktuje bardzo regularnie. Nie powinno się to zmienić w spotkaniu przeciwko Lions.

 

DEF Cleveland Browns (40%; @ PIT, vs CIN)

Najbliższy przeciwnik Browns – Pittsburgh Steelers – ma duże problemy ze zdobywaniem punktów. Ich niezbyt mobilny rozgrywający Ben Roethlisberger powinien być łatwym celem sacków dla walczącego o statuetkę najlepszego obrońcy Mylesa Garretta.

 

IDP M.J. Stewart (Cleveland Browns; 0%; @ PIT, vs CIN)

Stewart zrobił sporo tackles w ostatnich dwóch spotkaniach, a w najbliższy weekend czeka go pojedynek ze Steelers, którzy pozwalają cornerbackom przeciwników na zdobywanie solidnej liczby punktów.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: