Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 18

Zapraszamy na ostatnie zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Taysom Hill (New Orleans Saints; 46%; @ ATL)

W najbardziej nieprzewidywalnym tygodniu w fantasy najlepiej stawiać na zawodników, którzy mają o co grać. W takiej sytuacji są New Orleans Saints, którzy mają jeszcze szansę zagrać w playoffs. Przede wszystkim muszą pokonać Falcons, a do tego potrzebują dobrego występu Hilla. Taysom zawsze solidnie punktuje w spotkaniach, które zaczyna jako rozgrywający, i nie inaczej powinno być przeciwko nie grającym już o nic Falcons.

 

RB Rex Burkhead (Houston Texans; 30%; vs TEN)

Od półtora miesiąca Burkhead dostaje piłkę kilkanaście razy na mecz. Poza świetnym występem przeciwko Chargers (149 jardów i dwa przyłożenia) nie przełożyło się to jednak na dobre występy w fantasy. Zaletą Burkheada jest jednak to, że na pewno będzie zaangażowany w ofensywę Texans w spotkaniu przeciwko Titans.

 

WR Gabriel Davis (Buffalo Bills; 25%; vs NYJ)

Bills potrzebują zwycięstwa przeciwko Jets, by zapewnić sobie zwycięstwo w dywizji i przynajmniej jedno spotkanie domowe w playoffach. Davis pod nieobecność Emmanuela Sandersa stał się pewnym punktem ofensywy, drugą opcją w grze podaniowej za plecami Stefona Diggsa. Jeśli Sanders nie wróci do gry, można będzie spokojnie postawić na Davisa.

 

TE Tyler Conklin (Minnesota Vikings; 39%; vs CHI)

Po kontuzji Adama Thielena Conklin stał się jeszcze ważniejszą częścią ofensywy Vikings. Na ostatnie spotkanie sezonu powróci KIrk Cousins, co na pewno pomoże Conklinowi w rozegraniu dobrego spotkania.

 

DEF Tennessee Titans (42%; @ HOU)

Titans są dziewiątą najlepiej punktującą defensywą tego sezonu, a w spotkaniu z Texans dostaną szansę na poprawienie tej pozycji. Tennessee nadal ma szansę na wygranie konferencji, więc na pewno nie odpuści, a dodatkowo będzie się chciało zrewanżować za szokującą porażkę z Houston w jedenastym tygodniu sezonu.

 

IDP Cameron Jordan (New Orleans Saints; 24%; @ ATL)

Jordan gra rewelacyjnie od czasu bye weeku, zanotował w tym czasie 7.5 sacku w trzech spotkaniach. Przeciwko Falcons i Mattowi Ryanowi będzie miał szansę kontynuować świetną serię i pomóc Saints w awansie do playoffs.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: