Skip to content

FF Waiver Wire – Week 13

Zapraszamy na zakupy do drużyn fantasy football w przedostatnim tygodniu bye weeków.

RB – Zonovan Knight – New York Jets – dostępny w 97% fantasy lig yahoo – następne trzy spotkania: @ MIN, @ BUF, vs DET

Dziwne rzeczy podziały się w Nowym Jorku w ten weekend. James Robinson był zdrowy, a mimo to nie załapał się do składu meczowego. Zamiast tego akcje biegowe rozgrywali Michael Carter i rozgrywający pierwszy mecz Zonovan Knight. W dalszej części spotkania Carter doznał kontuzji, i nie wiadomo, czy będzie w stanie zagrać przeciwko Vikings. Knight może więc znaleźć się w sytuacji, gdzie wszystkie akcje dołem będą należały do niego.

WR – Zay Jones – Jacksonville Jaguars – 74% – @ DET, @ TEN, vs DAL

Jones rozegrał w niedzielę swoje najlepsze spotkanie w sezonie – 11 złapanych podań, 145 jardów – ale już od kilku tygodni notował regularne liczby targetów i jardów. Stał się drugą opcją podaniową ofensywy Trevora Lawrence’a, który gra znacząco lepiej w ostatnich tygodniach. Jones nie jest automatycznym starterem w fantasy, ale warto go dodać do składu. Ma tylko jedno przyłożenie w tym sezonie, na pewno poprawi się w tej statystyce do końca roku.

WR – Elijah Moore – New York Jets – 74% – @ MIN, @ BUF, vs DET

Moore wyraźnie odżył mając Mike’a White’a jako rozgrywającego, i w niedzielę rozegrał swoje najlepsze spotkanie w sezonie. To oczywiście może być jednorazowy wyskok w jego wykonaniu, ale niewykluczone, że gra z Whitem to coś, czego Moore potrzebował, by wreszcie grać na miarę swoich możliwości.

TE – Hunter Henry – New England Patriots – 70% – vs BUF, @ ARI, @ LV

Henry nie rozgrywa zbyt dobrego sezonu, szczególnie w porównaniu do roku 2021 w jego wykonaniu. W tym tygodniu udało mu się zdobyć dopiero drugie przyłożenie. Być może to oznaka przełamania, bo świetnie się rozumie z Maciem Jonesem. Jego wkład w ofensywę będzie bardzo potrzebny w kluczowym dla Patriots czwartkowym spotkaniu z Bills.

K – Robbie Gould – San Francisco 49ers – 48% – vs MIA, vs TB, @ SEA

49ers rozkręcili się w ostatnich tygodniach. Dodanie Christiana McCaffreya oraz powrót po kontuzjach Deebo Samuela oraz George’a Kittle uczyniły z ich ofensywy trudną do zatrzymania formację. Jest to bardzo korzystne do ich kickera Goulda.

DEF – Seattle Seahawks – 81% – @ LAR, vs CAR, vs SF

Seahawks w tym tygodniu podejmą ofensywę Rams, która straciła już kilku ważnych zawodników, a następnie Panthers, których ofensywa jest jedną z gorszych w lidze.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: