Skip to content

FF Waiver Wire – Week 4

Fantasy straciło w ten weekend Javonte Williamsa (na resztę sezonu) oraz Cordarrelle Pattersona (na kilka tygodni). Jak wpływa to na opcje dostępne na waivers? Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football.

QB – Ryan Tannehill – Tennessee Titans – dostępny w 82% fantasy lig yahoo – następne trzy spotkania: @ WAS, BYE, vs IND

Tannehill rozgrywa póki co przeciętny sezon. Jeśli ktoś potrzebuje rozgrywającego na jeden tydzień, defensywa Waszyngtonu powinna pomóc Tannehillowi w rozegraniu najlepszego spotkania w tym sezonie.

RB – Tyler Allgeier/Caleb Huntley – Atlanta Falcons – 81%/99% – @ TB, vs SF, @CIN

Cordarrelle Patterson do niedzielnego spotkania przystępował kontuzjowany, w jego trakcie przestał się pojawiać na boisku, a wczoraj okazało się, że nie zagra przez kilka najbliższych tygodni. W tym czasie zastępować go będzie duet Allgeier & Huntley. Pierwszy to wybrany w piątej rundzie draftu debiutant, który od kilku tygodni dostaje regularnie piłkę, drugi – energetyczny biegacz, dla którego druga połowa spotkania z Cleveland była na dobrą sprawę przywitaniem z NFL. Allgeier jest póki co faworytem do przejęcia roli Pattersona na kilka tygodni, ale niewykluczone, że grający efektowniej Huntley przejmie rolę lidera.

WR – George Pickens – Pittsburgh Steelers – 61% – @ BUF, vs TB, @ MIA 

Początek debiutanckiego sezonu był ciężki dla Pickensa, wszystko zmieniła zmiana rozgrywającego. Z Trubiskym przez 3,5 spotkania Pickens zdobył 96 jardów, z Pickettem – 71 w dwie kwarty. To może być nowe otwarcie dla Pickensa, który niewątpliwie ma talent i pokazał go już w kilku zagraniach w NFL.

WR – Michael Gallup – Dallas Cowboys – 59% – @ LAR, @ PHI, vs DET 

Gallup zagrał w niedzielę pierwsze spotkanie po kontuzji, i od razu złapał przyłożenie. Ma prostą drogę do roli drugiego skrzydłowego zespołu, i już niedługo do gry powinien wrócić Dak Prescott. Czyni to Gallupa skrzydłowym z dużym potencjałem na udaną drugą połowę sezonu.

K Mason Crosby – Green Bay Packers – 95% – vs NYG, vs NYJ, @ WAS

Crosby jest kickerem w ofensywie Aarona Rodgersa, ale nie cieszy się popularnością w fantasy w tym sezonie. Wiele może zmienić najbliższa seria przeciwników Green Bay, oraz wzmocnienie ofensywy zespołu powracającymi po kontuzjach zawodnikami.

DEF Jacksonville Jaguars – 86% – vs HOU, @ IND, vs NYG

Jaguars rozgrywają świetny sezon, a w następnych czterech tygodniach zmierzą się z ofensywami z dolnej połowy ligi.

IDP Rashan Gary – Green Bay Packers – 96% – vs NYG, vs NYJ, @ WAS

Gary rozgrywa po cichu swój najlepszy sezon w karierze, notując kilka tackles i sack w każdym spotkaniu.

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: