Skip to content

FF Waiver Wire – Week 6

Okres bye weeków jest czasem, kiedy rotowanie składem jest bardziej koniecznością niż możliwością.  Równocześnie, mniej grających zespołów to mniej ciekawych opcji na waivers. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football.

RB – Kenyan Drake – Baltimore Ravens – 94% – vs CLE, @ TB, @ NO

Drake przez kilka tygodni nie był prawie w ogóle wykorzystywany w grze Ravens, po czym w niedzielnym spotkaniu z Giants dostał piłkę więcej razy niż J.K. Dobbins. Na dzisiaj ciężko przewidzieć, czy jest to jednorazowy wyskok, czy początek trendu. Na wszelki wypadek lepiej jest dodać go na koniec ławki i zobaczyć, co pokaże w spotkaniu z Browns.

RB – Rachaad White – Tampa Bay Buccaneers – 67% – @ CAR, vs BAL, vs LAR

White nie ma w tym momencie dużej roli w Buccaneers, rośnie ona jednak z każdym meczem. Jest również cennym zawodnikiem, którego warto mieć na ławce na wszelki wypadek. Jeśli Leonard Fournette dozna kontuzji, White przejmie jego rolę i stanie się pewnym starterem w fantasy z dnia na dzień. Wśród zawodników o takim profilu jest jednym z bardziej dostępnych.

WR – Rondale Moore – Arizona Cardinals – 54% – vs NO, @ MIN, vs SEA

Kontuzja Marquise’a Browna wykluczy go z gry na najbliższe sześć tygodni. Do drużyny wraca wprawdzie DeAndre Hopkins, i przejmie rolę Browna, ale Moore rozegrał dwa dobre spotkania z rzędu, i będzie bardzo potrzebny zespołowi w najbliższych tygodniach. Nie jest dostępny w wielu ligach, ale po dodaniu go do składu będzie go można od razu wstawić do wyjściowego składu.

TE – Evan Engram – Jacksonville Jaguars – 64% – vs NYG, vs DEN, vs LV

Na bezrybiu i rak ryba. Engram ma za sobą dwa solidne spotkania z rzędu. Nadal nie zdobył przyłożenia w tym sezonie, ale będzie miał ku temu dobrą okazję w najbliższych spotkaniach przeciwko Giants i Raiders, które dysponują słabszymi defensywami przeciwko pozycji TE.

K Chase McLaughlin – Indianapolis Colts – 90% – @ TEN, vs WAS, @ NE

McLaughlin ma za sobą kilka solidnych spotkań, odkąd został kickerem Colts w trzecim tygodniu sezonu. Następnych kilku przeciwników Colts daje szansę kickerom przeciwników na solidne punkty.

DEF New York Jets – 96% – @DEN, vs NE, vs BUF

Jets rozgrywają bardzo dobry sezon, m.in. właśnie zatrzymali Packers Aarona Rodgersa na dziesięciu punktach. W najbliższym pojedynku zmierzą się z kiepską ofensywą Broncos, dodatkowo najpewniej pozbawioną Russella Wilsona.

IDP Quinnen Williams – New York Jets – 87% – @DEN, vs NE, vs BUF

Williams rozgrywa póki co swój najlepszy sezon, przewodząc mocnej defensywie Jets i notując sacki w prawie każdym spotkaniu.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d