Skip to content

FF Waiver Wire – Week 8

Ostatnie kilka dni wiele zmieniło w fantasy, szczególnie na pozycji biegacza. Kontuzje Breece’a Halla, Mike’a Williamsa i D.K. Metcalfa, Isiah Pacheco ogłoszony pierwszym RB Chiefs, transfery Christiana McCaffreya i Jamesa Robinsona, a w niedalekiej przyszłości zespół może zmienić także Kareem Hunt. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy na zakupy do drużyn fantasy football.

RB – Gus Edwards – Baltimore Ravens – 56% – @ TB, @ NO, BYE

Tydzień temu wydawało się, że Kenyan Drake będzie głównym zastępującym J.K. Dobbinsa. Tymczasem w niedzielę najwięcej zadań dostał rozgrywający pierwszy mecz po kontuzji więzadła krzyżowego Gus Edwards. I od razu przypomniał o swoich umiejętnościach, zdobywając 66 jardów i dwa przyłożenia. Ravens nie będą chcieli go pewnie nadmiernie przeciążać świeżo po powrocie, szczególnie że najbliższe spotkanie rozgrywają już w czwartek, ale Edwards wydaje się dobrą opcją w fantasy na kilka najbliższych tygodni, do powrotu Dobbinsa.

WR – Wan’Dale Robinson – New York Giants – 71% – @ SEA, BYE, vs HOU

Robinson w obydwu ostatnich spotkaniach Giants przewodził skrzydłowym drużyny w liczbie targetów. Nie są to póki co szalone liczby (średnio sześć na mecz), co wynika głównie z tego, że Giants wystarcza defensywa i gra biegowa duetu Barkley-Jones, by wygrywać mecze. Liczba skrzydłowych z potencjałem w drużynie była bardzo duża na początku sezonu (Golladay, Toney, Shepard, Slayton, James, Robinson), ale z czasem rola Robinsona zaczęła rosnąć. To jego debiutancki sezon, wielu jego kolegów z draftu ma już za sobą przełomowe spotkanie i zbudowanie sobie pozycji w lidze – Robinson ma szansę pójść w ich ślady.

TE – Greg Dulcich – Denver Broncos – 89% – @ JAX, BYE, @ TEN

Debiutanci z tej pozycji rzadko mają dobre pierwsze sezony w NFL. Dulcich został wybrany w trzeciej rundzie, a na boisku pojawił się pierwszy raz tydzień temu. Oba jego dotychczasowe spotkania były solidne, szczególnie jak na TE. Ofensywa Denver nadal gra poniżej przeciętnej, a zespół używa wielu tight endów, ale Dulcich jest intrygującą, przyszłościową opcją.

K Jason Myers – Seattle Seahawks – 67% – vs NYG, @ ARI, @ TB

Ofensywa Seattle wygląda dużo lepiej niż się spodziewano po odejściu Russella Wilsona. Korzysta na tym także kicker Myers, który w ostatnich pięciu spotkaniach zdobywał średnio 11.3 punktu.

DEF Indianapolis Colts – 65% – vs WAS, @ NE, @ LV

Colts czeka spotkanie z Commanders i ich regularnie tracącym piłkę rozgrywającym Taylorem Heinicke. Do drużyny powinien też powrócić po kontuzji Shaquille Leonard, co z miejsca uczyni ją dużo groźniejszą.

IDP Matthew Judon – New England Patriots – 86% – @NYJ, vs IND, BYE

Judon jest z roku na rok coraz lepszy, w zeszłym miał 12.5 sacka, w tym – już 8.5 w siedmiu spotkaniach i przewodzi lidze w tej kategorii. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kontynuował świetną grę przeciwko Jets i Colts.

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: