Skip to content

NFL Divisional Round: raport kontuzji – niedziela

Za kilka godzin pierwsze niedzielne spotkanie. Kto może opuścić starcia o finał konferencji, a kto ma szansę się wykurować ? Raport przygotował Adrian Glejzer.

Cleveland Browns

DE Myles Garrett (bark), DT Sheldon Richardson (szyja), OL Wyatt Teller (kostka) i OL J.C. Tretter (kolano) powrócili do pełnych treningów i na pewno zagrają przeciwko Chiefs.

OL Jack Conklin (kolano), LB B.J. Goodson (bark), TE David Njoku (ścięgno udowe) i TE Stephen Carlson (pachwina) walczą z kontuzjami i nie wiadomo, czy będą w stanie zagrać.

 

Kansas City Chiefs

WR Sammy Watkins (łydka) i LB Willie Gay (kostka) nie zagrają przeciwko Browns.

RB Clyde Edwards-Helaire (kostka), CB Rashad Fenton (kostka) i TE Deon Yelder (pachwina) walczą z kontuzjami i ich występ nie jest na ten moment pewny. 

 

Tampa Bay Buccaneers

DT Jeremiah Ledbetter (łydka) i OL Alex Cappa (kostka) nie zagrają przeciwko Saints.

RB Ronald Jones (łydka), S Jordan Whitehead (kolano) i S Andrew Adams są niepewni udziału w niedzielnym meczu.

CB Carlton Davis (pachwina) powrócił do pełnych treningów i na pewno zagra.

WR Mike Evans (kolano), WR Chris Godwin (biodro), LB Jason Pierre-Paul (kolano) i DT Ndamukong Suh trenowali w ograniczonym trybie, ale powinni zagrać przeciwko Saints.

 

New Orleans Saints

CB Patrick Robinson (ścięgno udowe) nie zagra przeciwko Buccaneers.

RB Latavius Murray (mięsień czworogłowy) i QB Taysom Hill (kolano) walczą z kontuzjami i nie wiadomo, czy będą w stanie zagrać.

TE Jared Cook (plecy), OL Terron Armstead (łokieć) i DE Trey Hendrickson (szyja)  powrócili do pełnych treningów i są gotowi do gry.

Autor: Adrian Glejzer

Źródło informacji: nfl. com

Źródło zdjęcia w leadzie: nfl. com

Leave a Reply

%d