Skip to content

NFL Raport #12

Zaledwie siedem spotkań pozostało do zakończenia sezonu 2020/21, ale to nie oznacza, że świat NFL zapada w “sen futbolowy”. Dzieje się bardzo dużo i w tym raporcie postaramy się przybliżyć Wam najważniejsze wydarzenia z ostatnich dni. Zapraszamy!

-HC Urban Meyer trenerem Jacksonville Jaguars.

-George Paton oficjalnie nowym menadżerem generalnym Denver Broncos.

-GM John Schneider na dłużej w Seattle Seahawks. Organizacja przedłużyła kontrakt generalnego menadżera do draftu 2027.

-Afera pedofilska w Seattle Seahawks. Menadżer ds. bezpieczeństwa Aaron Miyasato został aresztowany i oskarżony o posiadanie treści o charakterze jednoznacznie seksualnym z udziałem nieletnich. Podczas przeszukiwania jego domu policja znalazła 25 000 zdjęć z pornografią dziecięcą. Seahawks wydali oświadczenie, że Miyasato został zwolniony.

-HC Matt Nagy oraz GM Ryan Pace sezon 2021/22 rozpoczną na swoich stanowiskach w Chicago Bears.

-Cleveland Browns oficjalnie aktywowali CB Denzela Warda oraz CB Kevina Johnsona z listy covidowej/rezerwowej.

-Wpadka Las Vegas Raiders! Witając w drużynie nowego DC Gusa Bradley’a (były DC Los Angeles Chargers) w poście zamieścili zdjęcie uwaga byłego OC Chargers Kena Whisenhunta. Taka mała pomyłka 😀

-Spotkanie New Orleans Saints vs Chicago Bears okazało się najlepiej oglądanym spotkaniem weekendu dzikich kart. Mecz zobaczyło dokładnie 30.653 miliony widzów.

-Były RB New York Giants Devonta Freeman zakontraktowany przez Buffalo Bills. Ponadto do drużyny powrócił OL Jordan Devey.

-Bilety na spotkanie Buffalo Bills z Baltimore Ravens rozeszły się jak świeże bułeczki. W komplecie 6700 widzów Bills Mafia zasiądzie na Bills Stadium w sobotni wieczór.

-LB Von Miller z Denver Broncos ma problemy z prawem. Wszczęto postępowanie prawne po tym jak w zeszłym tygodniu jego była narzeczona opublikowała niepokojące wiadomości.

Autor: Jakub Ciurkot

Leave a Reply

%d