Skip to content

NFL Raport #13

Przed nami najważniejsze starcie sezonu, ale w świecie NFL dzieje się dużo nie tylko wokół Super Bowl. Zapraszamy na przegląd najważniejszych informacji!

– sponsor główny Panthers Wrocław, firma Tarczyński, została sponsorem telewizyjnym Super Bowl w TVP Sport!

-Matthew Stafford melduje się w Los Angeles Rams. Natomiast do Detriol Lions powędrował Jared Goff, pierwsza runda 2022, pierwsza runda 2023 oraz trzecia runda 2021.

Co ciekawe Stafford był zainteresowany każdą opcją tylko nie New England Patriots.

-Fani gier komputerowych, ale również zawodnicy, wpadli w szał radości kiedy to E.A. Sports poinformowało, że wskrzesi grę College Football.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Nie inaczej było w tym przypadku. Debata na temat tego, czy E.A. Sports musi płacić zawodnikom za zdjęcia trwała latami, aż zakończyła się sukcesem. Na razie EA Sports planuje stworzyć grę bez składów zawierających nazwiska, zdjęcia lub podobizny prawdziwych graczy z college’u. Obecne przepisy NCAA zabraniają sportowcom sprzedawania swoich praw do NIL. Jednak na przestrzeni czasu może się to zmienić. Wszystko wygląda obiecująco i sam już zacieram ręce na myśl o nowym wydaniu  gry College Football .

-Jacksonville Jaguars zatrudnili byłego OC Seattle Seahawks Briana Schottenheimera. W Jaguars będzie on pełnił funkcję koordynatora gry podaniowej.

-Aaron Rodgers z Green Bay Packers nie na sprzedaż!

-TE Nick Boyle na 2-letnim kontrakcie w Baltimore Ravens.

-QB Houston Texans Deshaun Watson oficjalnie zażądał wymiany.

-TE Jason Witten oficjalnie żegna się z NFL. Były zawodnik Las Vegas Raiders i Dallas Cowboys w marcu podpisze jednodniowy kontrakt w Dallas, który zakończy jego karierę w najlepszej futbolowej lidze świata.

-QB Nathan Peterman na dłużej w Las Vegas Raiders. Rozgrywający podpisał roczny kontrakt.

Autor: Jakub Ciurkot

Leave a Reply

%d bloggers like this: