Skip to content

NFL Raport 2020 #8

Tuż przed startem niedzielnych spotkań zapraszamy na garść informacji prosto z NFL.

-Według Tom’a Pelissero z NFL Network nie ma kolejnych pozytywnych testów na Covid-19 przed startem szóstej niedzieli z NFL.

A przypomnijmy, że jeszcze przed kilkoma dniami pozytywny test mieli m.in.: John Cominsky (Atlanta Falcons), Curtis Modkins (Denver Broncos, trener biegaczy), Sony Michel, Derek Rivers i Shaq Mason z New England Patriots, Brandon Williams (Baltimore Ravens), natomiast Jacksonville Jaguars umieścili prawie cały swój skład treningowy na liście rezerwowej / COVID-19 po tym, jak jeden z ich zawodników z drużyny treningowej uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Ponadto przed startem kolejki wprowadzono nowy punkt regulaminu odnośnie wirusa. Osoba mająca kontakt z zarażonym musi poddać się obowiązkowej pięciodniowej izolacji.

-QB Jimmy Garoppolo z San Francisco 49ers wystąpi w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Los Angeles Rams.

-Ważne ogniwa Tampy Bay Buccaneers gotowe na mecz z Green Bay Packers (Godwin, Evans i Miller). Pod znakiem zapytania stoi występ Leonarda Fournette’a.

-WR Julio Jones z Atlanty Falcons gotowy na spotkanie z Minnesotą Vikings.

Kilka informacji z tygodnia:

-RB  LeVeon Bell po zwolnieniu przez New York Jets podpisał kontrakt z Kansas City Chiefs.

-QB Dak Prescott z Dallas Cowboys zgłasza gotowość do rehabilitacji po ciężkiej kontuzji doznanej w zeszłym tygodniu (złożone złamanie kostki).

-Cleveland Brown podpisali byłego QB New York Giants i Philadelphi Eagles Kyle Lauletta, po tym jak stracili Garrett’a Gilbert’a.

Autor: Jakub Ciurkot

Grafika: atlantafalcons .com

Leave a Reply

%d bloggers like this: