Skip to content

NFL week 11. Gdzie oglądać, plan transmisji, streaming online (niedziela, 19 listopada 2023)

Niedzielne zmagania w 11 tygodniu sezonu zasadniczego NFL 2023 będą odbywać się pod znakiem rywalizacji wewnątrz dywizji. Dwa takie mecze będą transmitowane na antenach Polsat Sport Fight oraz Polsat Box Go. Na początek, o godz. 19:00, spotkanie w AFC North między Browns a Steelars, a następnie bitwa wewnątrz AFC East w Buffalo, gdzie zagrają Bills i Jets.

Na wstępie zapraszamy na cieplutki podcast NFLplRadio.:

A jeśli chcielibyście dołączyć do #TeamNFLPolska i nas wesprzeć na serwisie Patronite, szczegóły znajdziecie na https://patronite.pl/nflpolska.com

lub klikając przycisk ->

Wspieraj Autora na Patronite

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy! Dzięki temu wsparciu możemy funkcjonować i się rozwijać.
***

NFL. Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek?

 

Mecz z AFC North będzie niezwykle ważny, bo najbardziej wyrównana i najmocniejsza dywizja w całej NFL zaczyna grać między sobą, a po rosterach widać już trudy sezonu. Szczególnie w ekipie gospodarzy, która nie będzie mogła skorzystać z usług swojego podstawowego rozgrywającego – Deshauna Watsona. Jednak Browns w tym sezonie z PJ Wallkerem na pozycji QB pokonali u siebie San Francisco 49ers. Nie należy ich lekceważyć. 

Steelers to ciągle wielka zagadka. Drużyna z solidną obroną i niewiadomymi w ataku. Co prawda w poprzednim tygodniu w końcu zafunkcjonowała gra biegowa, ale dopiero potyczka w stanie Ohio pokaże, ile wart jest atak dołem ekipy z Pittsburgha.

Pierwsze kopnięcie zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja na kanale Polsat Sport Fight, a w internecie na platformie Polsat Box Go.

NFL. Buffalo Bills – New York Jets. Transmisja, streaming, gdzie oglądać

 

Fani Jets z pewnością chcą zapomnieć o poprzednim starciu z Bills, mimo że na inaugurację sezonu pokonali swoich dywizyjnych rywali po wspaniałej akcji w dogrywce. Wtedy też stracili Aarona Rodgersa, który miał prowadzić zespół z Nowego Jorku do sukcesów w tych rozgrywkach. Życie napisało inny scenariusz i Jets, myśląc o upragnionym występie w postseason, nie mogą pozwolić sobie na kolejną porażkę. 

To samo przeświadczenie mają w Buffalo. Josh Allen i spółka przegrali już 5 meczów i znacząco zmniejszyli swoje szanse na występ w play-off. Za niepowodzenia posadą zapłacił defensywny koordynator. Czy to wystarczy, żeby Bills wrócili na dobre tory? Margines błędu jest coraz mniejszy.

Początek meczu o godzinie 22:25. Transmisja na kanale Polsat Sport Fight, a w internecie na platformie Polsat Box Go. Mecz skomentują redaktorzy NFLPolska.com – Karol Potaś oraz Witold Cebulewski!

 

NFL week 11. Plan transmisji. Gdzie oglądać NFL w Polsce?

Od sezonu 2023 mecze NFL można oglądać na antenach Polsatu, który wykupił możliwość pokazywania najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na trzy najbliższe sezony. Stacja ma w planach transmisje z przynajmniej dwóch spotkań każdego tygodnia. 

Pozostałe mecze każdego tygodnia dostępne są na platformie DAZN, która od sezonu 2023 jest wyłącznym dystrybutorem NFL Game Pass na całym świecie. Miesięczna subskrypcja DAZN nie daje dostępu do transmisji z NFL. Konieczne jest wykupienie sezonowego pakietu, którego koszt to 879 złotych.

 

NFL week 11, sezon 2023:

Niedziela:

Cleveland Browns – Pittsurgh Steelers – 19:00, Polsat Sport Fight, Polsat Box Go, DAZN – NFL Game Pass

Carolina Panthers – Dallas Cowboys – 19:00, DAZN – NFL Game Pass

Detroit Lions – Chicago Bears – 19:00, DAZN – NFL Game Pass

Green Bay Packers – Los Angeles Chargers – 19:00, DAZN – NFL Game Pass

Houston Texans – Arizona Cardinals – 19:00, DAZN – NFL Game Pass

Jacksonville Jaguars – Tennessee Titans – 19:00, DAZN – NFL Game Pass

Miami Dolphins – Las Vegas Raiders – 19:00, DAZN – NFL Game Pass

Washington Commanders – New York Giants – 19:00, DAZN – NFL Game Pass

San Francisco 49ers – Tampa Bay Buccaneers – 22:05, DAZN – NFL Game Pass

Los Angeles Rams – Seattle Seahawks – 22:25, DAZN – NFL Game Pass

Buffalo Bills – New York Jets – 22:25, Polsat Sport Fight, Polsat Box Go, DAZN – NFL Game Pass

 

Poniedziałek

Denver Broncos – Minnesota Vikings – 2:20, DAZN – NFL Game Pass

 

Wtorek

Kansas City Chiefs – Philadelphia Eagles – 2:15, DAZN – NFL Game Pass

 

Tekst: Miłosz Marek

***

Przypominamy, że mamy swoją dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia.

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/ 

Leave a Reply

%d