Skip to content

Panthers, w kontrowersyjnych okolicznościach, ulegają finaliście ELF

Po meczu z Hamburgiem, w którym o końcowym wyniku zadecydowało błędnie uznane przyłożenie, gniew w drużynie jest olbrzymi – mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław. Zespól ze stolicy Dolnego Śląska uległ, po pierwszej w historii dogrywce w European League of Football, wicemistrzowi Hamburg Sea Devils 23:26 i zajmuje drugie miejsce w konferencji północnej. Zapraszamy na podsumowanie.

– Przegraliśmy w bardzo trudnych okolicznościach, a to nigdy nie jest łatwe. Musimy się jednak skupić na kolejnym meczu i przygotowaniach. Patrzę też na plusy spotkania, w którym byliśmy bardzo blisko zwycięstwa. Nowy rozgrywający Slade Jarman dał nam w ofensywie iskrę, której szukaliśmy, a pamiętajmy, że z drużyną odbył dopiero 3 treningi. Teraz czas na dalsze zgrywanie i walkę o kolejne zwycięstwo – mówi Jakub Samel, trener główny Panthers.

Kolejne wielkie wyzwanie

Terminarz European League of Football nie rozpieszcza Panthers. Po trudnych spotkaniach z mistrzami i wicemistrzami ELF, wrocławianie udadzą się do Wiednia, by w delegacji zmierzyć się z Vienna Vikings. Austriacy, po czterech kolejkach, pozostają niepokonani i zajmują pozycję lidera konferencji centralnej.

– Za nami dwa trudne spotkania z najlepszymi drużynami w lidze. Po meczu z Hamburgiem, w którym o końcowym wyniku zadecydowało błędnie uznane przyłożenie, gniew w drużynie jest olbrzymi- opisuje Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

– Do Austrii na pewno pojedziemy rozjuszeni, a wiemy, że czeka na nas wielkie wyzwanie, ponieważ Vikings wygrali dotychczas swoje wszystkie mecze. Jestem jednak przekonany, że naszym graczom uda się przerwać passę. Nowi zawodnicy wpasowują się w zespół, a sztab szkoleniowy ciężko pracuje, aby zaskoczyć rywali – dodaje sternik klubu z Dolnego Śląska. 

Polscy kibice będą mogli oglądać spotkanie Panthers Wrocław z Vienna Vikings w niedzielę 3 lipca od godz. 15:00 na antenie Polsat Sport Extra.

*

Na koniec przypominamy, że mamy swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia.

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d