Skip to content

Playoff Challenge #2

Nasza zabawa ruszyła! Mamy już pierwsze punkty, mamy też tych, którzy zamiast punktów pozbierali bonusy. Jak to wygląda po pierwszej kolejce? Zapraszamy na raport, który przygotował Jakub Kazula!

Aż osiemdziesięcioro uczestników bawi się w tym roku z NFL Polska w ramach playoffowego challenge’u. Patrząc na wasze składy widzimy wiele bardzo różnych strategii, zarówno tych zwracających uwagę na bonusy, jak i tych grających “tydzień w tydzień”.

Aż ośmiu z naszych graczy postanowiło w pierwszym tygodniu… nie zdobyć żadnego punktu. Ale tak, tak, dobrze wiecie o co chodzi. Wybrali różne mieszanki graczy Chiefs i Packers, żeby po pierwszym tygodniu mieć już od nich podwójne bonusy. A podwójny bonus od Patricka Mahomesa czy Davante Adamsa może zdziałać cuda. Jeśli obie drużyny – zgodnie z rozstawieniem – dojdą do Super Bowl, to ta ósemka będzie się śmiała ostatnia.

Z innych taktyk mamy np. mieszanki Chiefs lub Packers z innymi drużynami (np. Bills) albo po prostu stawianie na tych, którzy grają, więc bez ruszania Chiefs i Packers w pierwszej kolejce. Mamy też takich, którzy postawili na dwie drużyny, ale żadna z nich to ekipy z Kansas City i Green Bay.

Więc jak to wygląda w wynikach? Oczywiście pierwsi są ci, którzy punktowali. W nawiasach podajemy ilu zawodników z podwójnym bonusem ma dana drużyna w drugiej kolejce (maksymalnie można mieć ośmiu):

  1. Texans Redneck’s Rebels – 115 (6)
  2. dzida007 – 111 (6)
  3. na2ralny – 111 (5)
  4. HerrmanNotGerman – 110 (6)
  5. kuzbiorro – 108 (8)
  6. TheBadLuckTeam – 106 (6)
  7. oceansizer – 104 (7)
  8. memberberry24 – 102 (8)
  9. OneTwo86 – 101 (4)
  10. Majkielnik – 100 (6)

Jeśli jednak macie puste miejsca, bądź chcecie grać taktyką “najlepsi co tydzień”, w tym tygodniu polecamy takie zestawienie:

QB: Patrick Mahomes

WR: Davante Adams

WR: Tyreek Hill

RB: Aaron Jones

RB: Alvin Kamara

TE: Travis Kelce

K: Justin Tucker

DEF: Packers

 

Bawcie się dobrze!

Autor: Jakub Kazula

Leave a Reply

%d bloggers like this: