Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 12

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Tyrod Taylor (Houston Texans; 6%; @ NYJ, vs IND, vs SEA)

Taylor rozegrał świetne spotkanie przeciwko Titans, przede wszystkim dając drużynie dużo energii w grze dołem, i poprowadził Houston do zaskakującego zwycięstwa. Najbliższe trzy tygodnie będzie grał spotkania na własnym stadionie, a najbliższe – przeciwko Jets – zapowiada się dużo łatwiej niż to z Tennessee

 

RB Ty Johnson (New York Jets; 21%; @ HOU, vs PHI, vs NO)

Kontuzja MIchaela Cartera wykluczy go z gry na 2-3 tygodnie. Powinno to otworzyć drogę do roli RB1 drużyny Johnsonowi, który zanotował kilka dobrych występów w ostatnich tygodniach w ograniczonym czasie gry. Jego konkurencją w walce o posiadania piłki będzie Tevin Coleman, którego często ograniczają kontuzje. 

 

WR Nick Westbrook-Ikhine (Tennessee Titans; 0%; @ NE, BYE, vs JAX)

Marcus Johnson miał przejąć rolę drugiego skrzydłowego Titans w ostatni weekend, po trafieniu na IR Julio Jonesa. Johnson doznał jednak kontuzji na początku spotkania z Texans, w jego rolę wskoczył Westbrook-Ikhine. W najbliższy weekend Titans zmierzą się z Patriots, którzy znani są z wykluczania z gry pierwszej opcji rywali. W niedzielę będzie to AJ Brown, a NWI powinien mieć szansę na dobry występ w jego cieniu.

 

TE Gerald Everett (Seattle Seahawks; 27%; @ WAS, vs SF,  @ HOU)

Everett nie zachwyca w tym sezonie, ale w świecie tight endów nie można mieć zbyt wysokich wymagań. Everett jest chętnie targetowany przez Russella WIlsona, a fakt, iż ma tylko jedno przyłożenie w sezonie jako TE sugeruje poprawę w tej kategorii w najbliższym czasie.

 

DEF Chicago Bears (26%; vs DET, vs ARI, @ GB)

Chicago przeżywa ciężkie chwile w ostatnich tygodniach, i jest w trakcie pięciomeczowej serii przegranych. Jednak ich problemem jest ofensywa, defensywa funkcjonuje bez zarzutu, a już w czwartek zmierzy się z najsłabszymi w lidze Detroit Lions.

 

IDP Anthony Walker (Cleveland Browns; 23%; @ BAL, BYE, vs BAL)

Walker rozgrywa świetny pierwszy sezon w Cleveland, a w najbliższy weekend zmierzy się z ofensywą Baltimore, która lubi grać dołem. Powinno to dać mu wiele okazji do tackles.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: