Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 14

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Taysom Hill (New Orleans Saints; 34%; @ NYJ, @ TB, vs MIA)

Hill rozegrał bardzo dobre spotkanie (pod względem fantasy) w czwartek przeciwko Dallas. Jest świetny w grze dołem, dzięki czemu ciężko w jego wypadku o słaby występ. Walczy wprawdzie z kontuzją palca u ręki, ale ma zagrać przeciwko Jets, którzy powinni mu ułatwić zdobywanie punktów. Potem zagra przeciwko Buccaneers – tu już lepiej go nie wystawiać, a do tego czasu kontuzja może się więc pogłębić. Hill jest więc jednotygodniową zagrywką, szczególnie dobrą dla posiadaczy Jalena Hurtsa i Carsona Wentza, którzy w tym tygodniu mają bye week.

 

RB Tevin Coleman (New York Jets; 41%; vs NO, @ MIA, vs JAX)

Coleman nie wykręca niesamowitych statystyk, ale notuje bardzo solidne występy pod nieobecność Michaela Cartera. Cartera zabraknie na pewno przeciwko Saints, ale być może opuści też kilka kolejnych spotkań.

 

WR Russell Gage (Atlanta Falcons; 35%; @ CAR, @ SF, vs DET)

Gage zanotował dwa bardzo dobre spotkania fantasy z rzędu, więc naturalnie powinien trafić do składów fantasy. Ryzyko związane z wystawieniem go jest spore – kilka tygodni temu zdobył równe 0 punktów przeciwko Dallas. Jest pierwszą opcją podaniową drużyny, przynajmniej do momentu, w którym formy nie odzyska Kyle Pitts (ewentualnie jeśli do gry powróci Calvin Ridley).

 

TE Tyler Conklin (Minnesota Vikings; 30%; vs PIT, @ CHI, vs LAR)

Niewielu ciekawych tight endów pozostaje dostępnych w tym momencie. Conklin nie jest zbyt ciekawą opcją, ale jest ważnym elementem ofensywy Vikings, i dostaje regularnie podania. Ich liczba może się zwiększyć po kontuzji Adama Thielena, który nie zagra przez 2-3 tygodnie.

 

DEF Green Bay Packers (20%; vs CHI, @ BAL, vs CLE)

Packers pozostają jedną z najregularniej punktujących defensyw. Wracają wypoczęci po bye weeku, a najbliższe trzy ofensywy im niestraszne – w ostatnich trzech tygodniach najlepszy wynik punktowy Chicago to 22, Baltimore – 19, a Cleveland – 13.

 

IDP Brian Burns (Carolina Panthers; 25%; vs ATL, @ BUF, vs TB)

Burns również wraca po bye weeku, w trakcie swojego najlepszego sezonu w karierze. Regularnie notuje sacki (osiem w dwunastu spotkaniach), a także tackles.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: