Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 3

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto sprawdzić? Zapraszamy do tekstu Adriana Glejzera.

QB Sam Darnold (Carolina Panthers; 22%; @ DAL, vs PHI, vs MIN)

Darnoldowi udało się wydostać z New York Jets, i wygląda na to, że wyszło mu to na dobre. Rozegrał trzy dobre i zwycięskie dla Panthers spotkania. Po raz pierwszy jest otoczony talentem pozwalającym mu rozwinąć skrzydła, ale nie zawsze musi na nim polegać. W czwartek biegacz McCaffrey doznał kontuzji, więc Darnold wziął na siebie większy ciężar gry w grze biegowej, zdobywając w niej dwa przyłożenia. Dla menedżerów fantasy poszukujących rozgrywającego na waivers jest w tej chwili najciekawszą opcją, chociaż ryzykowną – jego kariera w Jets nadal rzuca spory cień na jego wartość i perspektywy.

RB Chuba Hubbard (Carolina Panthers, 26%; @ DAL, vs PHI, vs MIN)

Kontuzja McCaffreya otwiera również możliwości przed Hubbardem, który przejął większość zadań w grze biegowej po jego zejściu z boiska. Został wzięty w czwartej rundzie tegorocznego draftu jako zabezpieczenie na wypadek kontuzji McCaffreya, i bardzo szybko dostanie swoją szansę. Będzie najcenniejszym nabytkiem na waivers w ligach, w których jest dostępny. W najgorszym wypadku będzie go można wystawić jako startera w najbliższych dwóch-trzech tygodniach, w “najlepszym” McCaffrey będzie miał takie same problemy jak w zeszłym sezonie i Hubbard będzie starterem przez resztę roku.

 

WR Emmanuel Sanders (Buffalo Bills, 27%; vs HOU, @ KC, @ TEN)

Sanders przyszedł do Bills jako następca Johna Browna, i póki co świetne się sprawdza w tej roli. W każdym z dotychczasowych trzech spotkań był targetowany przynajmniej 6 razy, i jest na boisku w 80% akcji Buffalo. W tym tygodniu będzie jednak kosztował trochę więcej, bo zdobył w niedzielę dwa przyłożenia i miał czwarty wynik fantasy wśród skrzydłowych.

TE Evan Engram (New York Giants, 40%; @NO, @DAL, vs LAR)

Skrzydłowi Sterling Shephard i Darius Slayton doznali kontuzji przeciwko Falcons, o to oznacza więcej targetów dla innych zawodników w ofensywie Giants w najbliższych tygodniach. Jednym z największych beneficjentów tej sytuacji powinien być Engram, który sam dopiero w niedzielę wrócił po kontuzji łydki.

DEF Cincinnati Bengals (5%; vs JAX, vs GB, @DET)

Bengals zanotowali bardzo udany defensywnie start do sezonu, w każdym ze spotkań notując przynajmniej trzy sacki, a w ostatnią niedzielę ograniczając Steelers do zaledwie 10 punktów. W tym tygodniu czeka ich starcie z Jaguars, których rozgrywający Trevor Lawrence rozdaje interception na prawo i lewo.

 

IDP Haason Reddick (Carolina Panthers, 6%; @NO, @DAL, vs LAR)

Reddick rozegrał swój najlepszy sezon w barwach Arizony w 2020 roku, notując 12,5 sacka. W tym sezonie reprezentuje barwy Panthers, i nie zwalnia tempa – w każdym z pierwszych trzech spotkań zanotował 1,5 sacka. Jako linebacker notuje stabilne liczby tackles, a jego umiejętność przebicia się przez linią ofensywną i powalenia rozgrywającego czynią z niego bardzo dobrą opcję w fantasy.

Autor: Adrian Glejzer

*

Na koniec przypominamy, że mamy swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia.

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: