Skip to content

Zakupy FF z NFL Polska – Week 8

Zapraszamy na kolejne zakupy do drużyn fantasy football. Kogo warto dodać do składu? Tekst przygotował Adrian Glejzer.

QB Teddy Bridgewater (Denver Broncos; 20%, vs WAS, @ DAL, vs PHI)

Denver przegrało ostatnie cztery spotkania, co czyni Teddy’ego niezbyt atrakcyjną opcją. Powinno się to zmienić w najbliższych tygodniach. Najpierw, w najbliższą niedzielę, stanie naprzeciwko defensywie Waszyngtonu – najgorszej przeciwko rozgrywającym w tym sezonie. Tydzień później przeciwnikiem będzie niewiele lepsza defensywa Cowboys. To będą dobre tygodnie na streamowanie Bridgewatera.

 

RB Kenneth Gainwell (Philadelphia Eagles; 23%, @ DET, vs LAC, @ DEN)

Kontuzja Milesa Sandersa wykluczy go najpewniej z gry na jakiś czas. Ofensywa biegowa Philadelphii nie wygląda dobrze w tym sezonie, ale Gainwell wyglądał do tej pory lepiej w ograniczonym czasie gry jako druga opcja zespołu. Teraz ma szansę stać się pierwszą opcją, a najbliższym przeciwnikiem są Lions – druga najgorsza defensywa przeciwko akcjom dołem w tym sezonie.

 

TE Tyler Conklin (Minnesota Vikings; 10%, vs DAL, @ BAL, @ LAC)

Conklin przejął rolę TE1 po kontuzjowanym Irvie Smith’ie, i dobrze się w niej odnalazł. W każdym spotkaniu dostaje kilka targetów, a w najbliższym spotkaniu zagra w niedzielny wieczór przeciwko Dallas w meczu, w którym powinny królować ofensywy.

 

DEF Cincinnati Bengals (42%, @ NYJ, vs CLE, BYE)

Ofensywa Cincinnati imponuje całej lidze, ale po cichu defensywa dokłada swoją cegiełkę do kolejnych zwycięstw. W każdym spotkaniu w tym sezonie powalili rozgrywającego, i nie pozwolili na więcej niż 25 punktów żadnemu przeciwnikowi. W tym tygodniu czeka ich najłatwiejszy pojedynek sezonu – ofensywa Jets.

 

IDP Demario Davis (New Orleans Saints; 29%, vs TB, vs ATL, @ TEN)

Davis rozkręcił się po wolnym starcie sezonu. Do sporej liczby tackles od dwóch spotkań dokłada też sacki. Najbliżsi przeciwnicy nie mają zbyt mobilnych rozgrywających, a to powinno ułatwić mu kontynuowanie serii.

 

Autor: Adrian Glejzer

*

Mamy też swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia. 

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d bloggers like this: