Skip to content

Nasz człowiek w NFL Academy. Kacper Jaszewski rzuca się w oczy uczelnianych skautów

Jakiś czas temu na łamach NFL Polska mogliście przeczytać wywiad z Kacprem Jaszewskim, juniorem trenującym w Rhinos Wyszków, który po testach dostał się do będącej w Londynie NFL Academy. Teraz okazuje się, że i tam Kacper zaczyna się wyróżniać.

Kacper na testy NFL Academy trafił przypadkiem, przez Antka Podgórskiego, innego z naszych zawodników walczących o szanse zagraniczne. Okazał się na tyle dobry, że trafił do szkoły i na treningi w Londynie. Tam bynajmniej nie przepadł w gronie innych utalentowanych juniorów. Jako jeden z wyróżniających się zawodników pojechał na Pro Bowl, mecz gwiazd NFL, gdzie wraz z innymi miał okazję brać udział w niektórych konkursach. Teraz kończy kolejny rok i myślami jest już przy uniwersytetach. Ewentualne rozmowy są oczywiście tajemnicą, jednak sam Kacper potwierdza, że to amerykańskie uniwersytety są teraz jego celem. W dodatku wydaje się, że NFL Academy nie zostawi zdolnego zawodnika samego z tym problemem i jeszcze w tym pomoże.

Co więcej, jego najlepsze akcje z sezonu 2020/21 przyciągnęły już uwagę dziennikarzy zajmujących się NFL, którzy przewidują mu całkiem niezłą przyszłość. Neil Reynolds, prezenter Sky Sports, pisze o nim jak o przyszłej gwieździe i – jak sam twierdzi – za każdym razem, jak ogląda skróty treningów z NFL Academy, Jaszewski ciągle się czymś wyróżnia, najczęściej jakimś konkretnym touchdownem, bo gra na pozycji skrzydłowego.

My możemy tylko trzymać kciuki i na pewno będziemy na bieżąco informować, co i jak z dalszą przygodą na temat naszego talentu.

Skróty Kacpra, które przyczyniły się do tego, że stało się o nim ostatnio głośno – https://www.hudl.com/video/3/12431967/608491a2ab9296036c06dad3

Archiwalny wywiad – https://nflpolska.com/slowo-na-niedziele-extra-11-kacper-jaszewski/

Autor: Jakub Kazula

Na koniec przypominamy, że mamy swoją, dedykowaną grupę na facebooku. Zapraszamy do dołączenia.

https://www.facebook.com/groups/464888500937826/

Leave a Reply

%d